Poznaj naszych instruktorów :)

                                            Kadrę Akademii Musicalowej SimArt tworzą doświadczeni profesjonaliści, którym scena nie jest straszna :) 
                                                      To pod ich czujnym okiem uczestnicy naszych zajęć doskonalą swoje umiejętności. Oto oni:

Asia Janas - instruktorka zajęć wokalnych i teatralnych

Absolwetnka Wydziału Chóralistyki Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu  oraz Studiów Podyplomowych Zarząrzanie instytucjami kultury na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Trenerka wokalna, teatralna, aranżer, animatorka kultury, event manager. W wieku 20 lat wyreżyserowała swój pierwszy musical bożonarodzeniowy "Wielkie Urodziny w Betlejem". Od 2014 roku związana zawodowo z III Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowkiej-Curie  a także  Państwową Szkołą Muzyczną I stopnia im. Ludomira Różyckiego w Świdnicy. Od stycznia 2022 roku pełni funkcję dyrygenta Chóru Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze. Wielokrotnie zasiadała w jury podczas konkursów wokalnych i prowadziła z uczestnikami warsztaty z zakresu emisji głosu. W 2017 roku otrzymała indywidualną Nagrodę Prezydenta Miasta Świdnica w Dziedzinie Kultury. Co mówi o sobie?
"Muzyka jest dla mnie jak powietrze - bez niej, nie oddycham! Ciągle szukam nowych rozwiązań i inspiracji. Uwielbiam zarażać pasją do muzyki swoich uczniów. Daje mi to ogromną satysfakcję. Niektórzy z moich podopiecznych mówią o mnie "muzyczna krejzolka" :) Nie ma takiego dnia, żebym nie napisała choćby jednej nuty. Teatr? Jest doskonałą okazją do podróży w głąb siebie. Poznanie swoich emocji, ich wyrażenie w połączeniu z muzyką i tańcem jest kwintesencją życia artysty.Uwielbiam tworzyć! Poza tym lubię chodzić po górach, gotować, robić na drutach i zagłębiać tajniki make up. Dobrym serialem Netflix też nie pogardzę ;) Nie ma ze mną nudy, o nie! ;)".


Antonina Stieksova - instruktorka tańca
Absolwentka Szkoły Gimnastyki i Choreografii Klasycznej w Charkowie. Zdobywczyni tytułu Mistrza Sportu. Posiada ponad 5 lat doświadczenia w zakresie profesjonalnego tańca towarzyskiego. Grupy taneczne, trenujące pod jej okiem, mogą pochwalić się zdobyciem wielu nagród. Aktualnie prowadzi zajęcia baletu, tańca nowoczesnego, akrobatyki a także podstaw choreografii klasycznej, street dance, modern latino oraz tańca towarzyskiego. Od wielu  lat uczy dzieci i dorosłych sztuki tańca, czyli wyrażenia siebie poprzez ruch. Prowadzi zajęcia między innymi w Centrum Kultury w Pieszycach a także Stowarzyszeniu Arte-Fit w Dzierżoniowie Co mówi o sobie? 
 Uwielbiam tańczyć. Przeżywam wtedy emocje, mogę wyrazić to, co czuję. Taniec jest piękną przygodą i do takiej przygody zapraszam wszystkie dzieci i dorosłych. Czego się ze mną nauczycie? Przede wszystkim wyrażania emocji ruchem. Zbudujesz pewność siebie podczas tańca. Pokonasz bariery strachu i oczywiście....zadbasz o dobrą formę fizyczną :) Zatańczmy razem :) 
Copyright ©2022 Akademia Musicalowa SimArt, All Rights Reserved.
free website
built with
kopage